Keraminės

Keramikinės čerpės, kurių sudėtyje yra skalūninio molio, yra aukščiausios kokybės ir ilgaamžis gaminys. Šios čerpės pasižymi labai mažu vandens įgėrimu, sandarumu, maksimalia stogo apsauga nuo vėjo, dulkių, lietaus. Dėka specialaus čerpių užlanko (falco), jos įgauna subtilią formą ir yra paprastos montuoti.

Betoninės

Betoninės čerpės praktiškai nesensta – medžiaga tokia patvari ir tvirta, kad jos neįmanoma sugadinti. Jos nesunkiai išlaiko šalčius, kaitrą ir kitas sunkias oro sąlygas, todėl plačiai naudojamos nuo Viduržemio jūros iki šiaurės šalių. Betoninėmis čerpėmis dengtas stogas taip pat išlaiko didelius krūvius – sniegą, rudenines liūtis ir panašiai. Kai namas uždengiamas betoninių čerpių stogu, iš karto pastebimi du pliusai: žemos eksploatavimo išlaidos ir tai, kad bent artimiausius 100 metų stogo nereiks dengti iš naujo. Betoninės čerpės – danga, turinti aukščiausios atsparumo ugniai medžiagos klasės savybės ir tą įvertina draudimo kompanijos.

Bituminės

Bituminės lanksčios čerpės – tai lanksti bituminė stogo danga, pagaminta nedidelių lapų pavidalu su įvairiai suformuotu figūriniu išpjaustymu iš vieno krašto. Dangos pagrindą sudaro stiklo audinio pluoštas ir SBS modifikuotas bitumas. Paviršius padengtas skalūno pabarstu, kuris suteikia stogo dangai tam tikrą spalvą ir apsaugo ją nuo klimatinio poveikio. Apatinė pusė padengta SBS gumos-bitumo prisiklijuojančiu sluoksniu ir apsaugine plėvele. Montavimo metu nuo bituminės čerpės juostos apatinės pusės nuplėšiama apsauginė plėvelė ir juosta priklijuojama prie pagrindo. Bituminės čerpės montuojamos ne tik klijuojant, bet ir papildomai prikalamos prie pagrindo. Dėl savo nedidelių matmenų ši danga puikiai tinka sudėtingiems, lenktiems paviršiams, kur su kita danga pasiekti norimo rezultato beveik neįmanoma, be to lieka mažai likučių.  Dengiant stogą šia danga, pasiekiamas ypatingas stogo sandarumas, nes atsiranda papildomi izoliaciniai sluoksnis – tai ištisinis paklotas, kuriam dažniausiai naudojama OSB plokštė ir ištisinis ruloninis hidroizoliacinis paklotas. Ši danga pasižymi gera triukšmo izoliacija, plačiu spalvų ir formų pasirinkimu.  Gamintojai dangai suteikia iki 30-ties metų garantiją.